Oferta dla Sponsorów

Szanowni Państwo!

Zarząd MLKS Kryształ Werbkowice zwraca się z uprzejmą prośbą o udzielenie wsparcia finansowego na działalność statutową naszego klubu, którego głównym celem jest między innymi: popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Werbkowice oraz promocję zdrowego stylu życia.

Kryształ Werbkowice to jedna z najstarszych drużyn w województwie lubelskim z blisko 50 letnią tradycją. W swojej historii wyszkoliliśmy z sukcesami liczne grono piłkarzy, którzy godnie reprezentują Nasz region nie tylko w powiecie lecz również w całej Polsce. Obecnie zajmujemy się szkoleniem blisko 100 piłkarzy w pięciu kategoriach wiekowych tj.: Senior, Junior starszy, Junior młodszy, Młodzik starszy, Orlik Młodszy. Warto zauważyć, że Kryształ jako nieliczny klub w regionie nie pobiera od zawodników młodzieżowych opłat związanych z uczestnictwem w treningach i meczach piłkarskich. W przyszłości planujemy stworzyć dla dzieci Piłkarską Akademię Kryształu, która będzie współfinansowana ze środków zewnętrznych.

Nasze drużyny nieprzerwanie od kilkunastu lat z sukcesami występują w rozgrywkach ligowych, w których zajmują czołowe lokaty. Klub Kryształ Werbkowice to uznana marka, która jest rozpoznawalna w szerokim gronie sportowego środowiska a w szczególności wśród rywali z IV ligowych boisk piłkarskich.

Działalność klubu piłkarskiego wymaga jednak sporych nakładów finansowych, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie. Dzięki pomocy z Państwa strony i dofinansowaniu naszego Klubu będziemy w stanie nie tylko zaspokoić podstawowe potrzeby związane z treningami czy turniejami, ale również zorganizować najmłodszym różnego rodzaju obozy sportowe.

Bez pomocy Ludzi Dobrej Woli nie będziemy w stanie udźwignąć znacznych kosztów związanych z dalszym i lepszym rozwojem drużyn. Wspomóż klub, poczuj, że występujesz w słusznej sprawie, daj szansę aktywnie spędzać czas i podnosić swoje umiejętności, uchylając im w ten sposób drzwi do kariery piłkarskiej – to nasza dewiza! Przygoda ze sportem nie rozpoczyna się na światowych stadionach. Ma swój początek w małych miejscowościach. Stwarzając warunki do uprawiania sportu naszym piłkarzom mamy szansę wyłowić z nich prawdziwe talenty.

W ramach umowy sponsorskiej możemy Państwu zaoferować reklamę poprzez:

- umieszczenie logo firmy na strojach sportowych,

- szeroko rozumianą reklamę w Internecie - social-media (facebook, twitter, youtube)

- reklamę na oficjalnej stronie internetowej klubu: krysztalwerbkowice.pl

- umieszczenie baneru reklamowego w dowolnym miejscu na ogrodzeniu obiektu sportowego

- wymienienie nazwy sponsora przez spikera podczas rozgrywanych spotkań

- możliwość dystrybucji ulotek sponsora wraz z biletem meczowym

- jesteśmy również otwarci na inne wszelkie formy współpracy

Informujemy ponadto, że w 2022 r. zgodnie z zapowiedziami rządu zostanie wprowadzona do polskiego systemu prawa nowa ulga dla sponsorów wspierających lokalne kluby sportowe. Po wprowadzeniu ulgi przedsiębiorcy zyskają możliwość odliczenia dodatkowych 50 proc., czyli odliczą w sumie 150 proc. kosztów. To oznacza, że w praktyce wydając 1 zł, odliczą 1,5 zł.

Wyrażamy głębokie przekonanie, że nasz list intencyjny o współpracy sponsorskiej zwieńczony podpisaniem umowy przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firmy oraz znacznie ugruntuje jej pozycję rynkową w Naszej społeczności lokalnej. Cieszymy się jednocześnie, że w przypadku pozytywnego odzewu to właśnie z Wami przyjdzie nam budować sojusznicze relacje.

13 stycznia 2023 roku będziemy obchodzić okrągły jubileusz 50-lecia istnienia Kryształu. Głęboko wierzymy, że przy Panśtwa pomocy będziemy mogli go godnie uczcić, a klub Kryształ Werbkowice będzie mógł istnieć przez kolejne 50 lat. Wszyscy gramy w jednej zielono-żółto-niebieskiej drużynie pod nazwą MLKS Kryształ Werbkowice.

Więcej informacji o funkcjonowaniu naszego klubu możemy udzielić pod nr tel.: 605440580

Nasze konto: Bank Spółdzielczy w Werbkowicach

Nr 62 9642 0009 2001 0000 1225 0003